Plecaki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Niewielki wielofunkcyjny plecak taktyczny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zaprojektowany do pracy w najtrudniejszych warunkach. Wnętrze plecaka umożliwia dowolne rozmieszczenie kieszeni lub pasów do mocowania sprzętu. Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana cena jest ceną minimalną.

  495,00 zł
 • Niewielki plecak o wielu zastosowaniach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Wnętrze plecaka umożliwia dowolne rozmieszczenie kieszeni lub pasów do mocowania sprzętu. Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana cena jest ceną minimalną.

  250,00 zł
 • Średniej wielkości plecak o wielu zastosowaniach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura lub PCV, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Doskonale sprawdza się jako plecak ratowniczy, osobisty lub osłona delikatnego sprzętu (np. foto, video, termowizja). Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji....

  350,00 zł
 • Średniej wielkości plecak o wielu zastosowaniach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Doskonale sprawdza się jako plecak ratowniczy, osobisty lub osłona delikatnego sprzętu (np. foto, video, termowizja). Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana...

  395,00 zł
 • Duży plecak wielofunkcyjny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Doskonale sprawdza się jako plecak ratowniczy, osobisty lub osłona delikatnego sprzętu (np. foto, video, termowizja…) Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana cena jest ceną minimalną.

  795,00 zł
 • Duży, wielofunkcyjny plecak resuscytacyjny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Doskonale sprawdza się podczas codziennej pracy zespołów ratownictwa medycznego. Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana cena jest ceną minimalną.

  1 195,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów