Plecaki Ratownicze Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Niewielki plecak o wielu zastosowaniach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Wnętrze plecaka umożliwia dowolne rozmieszczenie kieszeni lub pasów do mocowania sprzętu. Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana cena jest ceną minimalną.

    250,00 zł
  • Średniej wielkości plecak o wielu zastosowaniach. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Doskonale sprawdza się jako plecak ratowniczy, osobisty lub osłona delikatnego sprzętu (np. foto, video, termowizja). Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana...

    395,00 zł
  • Duży, wielofunkcyjny plecak resuscytacyjny. Wykonany z wysokiej jakości materiałów (Cordura, YKK, Duraflex) zapewnia komfort użytkowania w najtrudniejszych warunkach. Doskonale sprawdza się podczas codziennej pracy zespołów ratownictwa medycznego. Finalna cena produktu zależy od jego konfiguracji. Prezentowana cena jest ceną minimalną.

    1 195,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów